Портсигари

Чоловік портсигар - стильний і красивий аксесуар для сигарет є не тільки практичною річчю. Елітний портсигар здатний доповнити образ свого володаря і підкреслити тонкість його смаку.

Які бувають види портсигарів?

  • Портсигар для стандартних сигарет довжиною від 80 мм до 100 мм - вміщує до 24 сигарет.
  • Портсигар для тонких слим (компакт) сигарет довжиною від 80 мм до 100 мм - вміщує до 12 сигарет.

Як вибрати портсигар? Вибрати портсигар не складно. Головне відразу визначитися які сигарети будуть використовуватися: стандартні або тонкі слим (компакт) сигарети. Якщо необхідний портсигар для стандартних сигарет, тоді можете вибрати портсигар на 20-24 сигарети, він як раз відмінно підійде для такої кількості. Для тонких слим (компакт) сигарет - невеликий і компактний портсигар на 12 сигарет.

Брендовий подарунковий портсигар може стати дуже хорошим подарунком чоловікові не тільки для того, хто курить, а й для того кому важлива наявність статусних і стильних речей.

Де купити портсигар? Купити портсигар для сигарет або самокруток можна в інтернет-магазині подарунків 3 Стихії. Запрошуємо вас відвідати каталог чоловічих портсигарів і замовити красивий і практичний подарунок для чоловіка. Даруйте чоловічі подарунки на День народження.