Ручки подарункові

Ручки подарункові

Це не просто аксесуари, а ті ручки, без яких не обійтися жодному діловому чоловікові або жінці. Пір'яні подарункові ручки і подарункові ручки ролер, як правило, супроводжують свого власника як в офісі, так і за його межами, а значить — вибираючи подарункові набори ручок, варто пам'ятати про те, що повинно відповідати статусу і зобов'язана підкреслювати його статус.

Ручка в подарок

Стежать за репутацією, компанії часто замовляють незвичайні подарунки, до яких можуть належати також і подарункові VIP ручки відомих, престижних марок зі своїм фірмовим логотипом, благо майже всі ручки мають досить широку лінійку моделей від недорогих кулькових ручок до "золотого пір'я".

У наші дні, подарункова ручка для чоловіків і для жінок зі звичайного інструмента для письма перевтілилася в знакову річ — неодмінний атрибут будь-якого процвітаючого людини, наочно демонструє статус, достаток і спосіб життя свого власника. Подарункові ручки — це такий же статусний аксесуар, як годинник або краватку, і не менш особистий. З одного боку, це - дрібниця і можете повірити, саме дрібниця допоможе Вам справити приємне враження.

GM14K-BL
0.0
Готово до відправки
‍4 365‍ 
+
BHMZ-14K-B
0.0
Готово до відправки
‍6 008‍ 
+
D-CR-BL
0.0
Готово до відправки
‍60‍ 
+
D-CR-BU
0.0
Готово до відправки
‍60‍ 
+
D-INK-BL
0.0
Готово до відправки
‍159‍ 
+
D-INK-BU
0.0
Готово до відправки
‍159‍ 
+
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

 – 

  • 60
  • 6008
Колір
Тип ручки