Настільні органайзери

Настільні набори органайзеры

Настільний органайзер Vip — елітний настільний набір для керівника, який належать до кращого і практичному подарунку. Брендові настільні набори преміум класу для керівників високого статусу: для директора, начальника і боса. Письмовий набір для керівника включає в себе найнеобхідніші настільні приналежності з багатим функціоналом, одночасно підкреслює і виділяє високий ранг і статус. І дійсно, настільні письмові набори та подарункові офісні набори - це солідність, бездоганний смак сміливих і кращих цікавих дизайнерських рішень.

Настільні набори Vip

Подарункові настільні набори для офісу керівника чоловіки і жінки, набір настільний канцелярський, письмові набори та приладдя на стіл для керівника елітного преміум класу завжди гідні, щоб прикрашати робочий стіл, кабінети дипломатів, політиків і керівників високого рангу.

Настільний письмовий набір на стіл керівника додасть родзинку в інтер'єр особистого кабінету. Набір в подарунок можна дарувати чоловікові або жінці, можна використовувати як:

  • Набір настільний канцелярський - діловий офісний набір керівника, елітний бізнес подарунок для керівника чоловіки і жінки.
  • Настільний набір VIP - подарунок для ділових партнерів і керівників.
  • Елітний настільний набір - для великих корпоративних клієнтів.

Настільні канцелярські набори

Класичний настільний набір для керівника — для тих, хто цінує поєднання оригінального дизайну, сучасності та кращої функціональності. Настільний офісний набір керівника допоможе організувати робоче місце на столі, привести в порядок настільні канцелярські приналежності. Канцелярський настільний набір додасть родзинку в кабінеті керівника.

Офісні настільні набори та аксесуари. Купити офісний набір на стіл в подарунок від колективу - найоптимальніший і практичний сувенір, який гідно прикрасить кабінет або офіс директора. Набір керівника поєднує в собі максимальну функціональність і аристократичність. Настільний канцелярський набір для столу може використовуватися як офісний набір або настільний набір для директора, в якому зібрані тільки найнеобхідніші канцелярське приладдя для щоденного використання в офісі або кабінеті.

Показати ще 24 товари