Товари бренда Madon

Продукція Madon — дерев'яні шахи

Компанія Madon була заснована в 1981 році і спеціалізується на виробництві шахів. Основним напрямком діяльності є виробництво різьблених і художніх шахів. У зв'язку з цим CHESS-MADON є провідною компанією на польському та світовому ринку. На виробництві шахів MADON приділяється особлива увага якості виготовлення і ретельної обробки кожного шахового набору. Шахові фігури оригінальний і повністю зроблені в ПОЛЬЩІ. За всі роки діяльності CHESS-MADON впровадили на ринок безліч нових шахових моделей і постійно розвиваємо нові ідеї.

В цей час виробляються близько 80 різних моделей шахів, від найпростіших, призначених для дітей, з безліччю дизайнів, що мають художню цінність, до шахових столів або великих садових шахів. В асортимент продукції входять такі кольори: коричневий, зелений, синій, вишня і червоне дерево.

Шахи MADON цінуються клієнтами не тільки в Польщі, а й у всій Європі, а також в інших регіонах України, куди ми доставляємо їх протягом багатьох років. Ми бажаємо всім нашим клієнтам задоволення від покупки продуктів компанії CHESS-MADON і приємної гри.