Книга "Військове мистецтво. Досвід переможних кампаній" Наполеон Бонапарт (25907)

25907
‍21 400‍ 
Готово до відправки
Бонуси: + 642 ₴ на бонусний рахунок акаунта
Доставка з м. Київ - безкоштовна
Самовивіз - безкоштовно
Оплата
  • — Оплата при отриманні
  • — Термінал
  • — Онлайн оплата карткою Приват24, Monobank
  • — Privat Pay, mono Pay, Google Pay, Apple Pay
  • — Переклад на карту
  • — Післяплата "Укрпошта"
  • — Післяплата "Нова Пошта"
  • — Оплата частинами від Приватбанку
  • — Покупка частинами Monobank
  • — Оплата згідно рахунка
Переваги

Подарункове видання книги "Військове мистецтво. Досвід переможних кампаній" коричневого кольору в шкіряній палітурці ручної роботи від Privilege Handmade - це втілення ексклюзивності та витонченості. Зроблена з італійської натуральної шкіри преміум класу, книга в шкіряній палітурці втілює вищий стандарт дизайну. Ручна робота та обмежені колекції надають їй особливого статусу.

Книга колекційна ручної роботи "Військове мистецтво. Досвід переможних кампаній" була написана самим Наполеоном Бонапартом. Книга занурить вас у світ вивчення життя, діяльності, стратегії та тактики військових кампаній великого французького полководця Наполеона Бонапарта, яке завжди привертало до себе увагу багатьох дослідників та шанувальників історії. Унікальне видання доступне двома мовами: російською та англійською.

У книзі ви знайдете опис основних принципів військового мистецтва, розроблених великим французьким полководцем. Особливу увагу приділено його військовій кампанії в Італії у 1796-1797 роках, яка стала переломним моментом у його кар'єрі.

Наполеон Бонапарт - французький імператор і полководець, чий вплив на формування сучасної французької держави та військового мистецтва важко переоцінити. У цій книзі він ділиться своїми унікальними поглядами та досвідом, накопиченим під час військових походів та битв.

Крім того, Наполеон мав і літературний талант. У книзі ви знайдете не тільки опис військових стратегій, а й літературні твори, створені ним у різні періоди життя, включаючи публіцистичні есе та нотатки про переможні битви та походи.

Ця книга була написана під час його заслання на острові Святої Єлени, після поразки при Ватерлоо, що надає їй особливої історичної цінності. Похід Наполеона Бонапарта назавжди змінив хід історії, ставши початком нової доби «Наполеонівських воєн», яка тривала двадцять років.

Подарунка в шкірі також включає ілюстрації - портрети Наполеона Бонапарта і картини, що зображують ключові моменти його життя і діяльності, створені відомими художниками. Книга "Наполеон" стане цінним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться історією, військовою стратегією та особистістю цього видатного полководця.

Дизайн книги з використанням золотої фольги та ручного тонування шкіри додає особливого шарму. Позолочені торці блоку є справжньою окрасою цієї книги. Вони надають виробу незрівнянного шарму та вишуканості, стаючи своєрідним акцентом розкоші. Цей детальний елемент додає унікальності та привабливості, підкреслюючи важливість та статус цієї книги. Золоте блиск торців створює особливу атмосферу розкоші та вишуканості, роблячи кожну сторінку цієї книги ще більш цінною та привабливою.

Виготовлення кожної книги в шкіряній палітурці - мистецтво, що потребує майстерності та часу. Це втілення переваги та унікальності, що робить її ідеальним подарунком для поціновувачів розкоші та індивідуальності.

Виробництво книги в шкіряній палітурці Privilege Handmade – справжнє мистецтво. Весь процес, починаючи від розкрою шкіри та закінчуючи золоченими торцями блоку, виконується вручну. Це майстерність та відданість деталям, що займає 16-24 години, що надає кожному виробу неповторного характеру.

Процес створення книги у шкіряній палітурці – це справжнє мистецтво ручної роботи. Він трудомісткий і потребує майстерності. Кожна стадія — від розкрою шкіри до золочених торців блоку — виконується вручну, збагачуючи виріб особливим шармом.

Колекційні книги, оформлені в ручну шкіряну палітурку, стають невід'ємною частиною витвору мистецтва, виконані з особливою увагою до деталей, символізують унікальність і статус. Чудовий подарунок для лідерів, бізнес-еліти, подарунок керівнику, бізнесмену, колезі, діловому партнеру та державному діячеві. Український бренд Privilege Handmade - ексклюзивні вироби зі шкіри найвищої якості та гарантія неперевершеної елегантності та витонченості.

Особливості книги:

  • Шкіряна обкладинка ручної роботи.
  • Натуральна італійська шкіра вищого класу.
  • Зображення виконано методом конгревного тиснення.
  • Ручне лакування та тонування шкіри.
  • Золочені торці блоку.
  • Автор: Наполеон Бонапарт.
  • Розмір: 190 х 280 х 50 мм.
  • Папір: крейдований.
  • Друк: кольорова.
  • Мова: російська.
  • Сторінок: 415.
  • Книга в подарунковій коробці.
  • Подарункове видання.
  • Колекційна книга.
  • Ексклюзивний та статусний подарунок.
Виробник
Країна виробник
Україна
Стать
  • Для чоловіків
Матеріал палітурки
Вид палітурки
Зріз блоку
З трьох сторін тонований золотом
Мова видання
Оформлення
  • Шкіряна обкладинка, ручна робота
Тип поліграфічного паперу
Бумага фактурная тонированная
Ілюстрації
Кольорові
Автор(и)
Наполеон Бонапарт
Кількість сторінок
415
Кількість листів
207
Розмір (см)
190 х 280 х 50 мм
Колір
  Коричневий
Упаковка
  • Шкіряний подарунковий футляр
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Схожі товари
  • Нещодавно проглянуті
  • Розпродаж
 
Безкоштовна доставка по Києву та Україні

Безкоштовна доставка замовлення в максимально короткі терміни в будь-який населений пункт України. Всі товари перевіряються перед доставкою по Києву та відправкою по Україні.

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Найкращі товари лише офіційних представництв та дистриб'юторів, світові та українські бренди, якісні вироби найкращих брендів.

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, для того щоб протестувати вашу покупку. 100% Повернення коштів, гарантія 365 днів.