Товари бренда Jemar

Продукція Jemar - аксесуари для куріння сигар

Іспанський виробник Jemar, існуючи з 1975 року, вже встиг виділитися на ринку курильних аксесуарів високою якістю і надійністю з використанням традиційних методів ручної роботи. Аксесуари для куріння Jemar (х'юмідор) повністю зроблені з твердої деревини — іспанська кедр, завозиться з Центральної Америки, також включаючи їх внутрішню частину і внутрішні перегородки. Деревина х'юмідора Jemar відноситься до сімейства Meliaceae (роду Cedrela) — до нього так само відноситься даний 'червоне дерево'. Це листяне тропічне дерево кедр до натуральних (хвойним) дерев не відноситься, що важливо для відсутності впливу смол на аромат сигар.

Петлі і замки х'юмідора Jemar виготовлені з німецької нержавіючої сталі. Всі сторони збираються без будь-якого клею для більш міцного і кращого використання. Внутрішня вологість х'юмідора підтримується зволожувачем, який тримає постійну вологість 70%. Зволожувач не є небезпечним для вашого здоров'я і не впливає на смак улюблених сигар. Перш ніж помістити сигари в х'юмідор Jemar рекомендується протирати внутрішню деревину кедра вологою тканиною і помістіть зволожувач всередині нього на кілька днів.

Курильні аксесуари Jemar - висока надійність і виняткова обробка цінними породами дерева є основними якостями кожного курильного аксесуара марки Jemar!

У цій категорії немає товарів