Фотоальбоми магнитные

Фотоальбоми магнитные

Магнітний фотоальбом найчастіше називають фотоальбом з магнітними листами або магнітний альбом, який відмінно підійде цінителям сучасних ідей і зручності. У фотоальбомі всі фотографії захищені від зовнішніх пошкоджень спеціальною захисною плівкою, яка дозволяє розміщувати в альбом фотографії різних форматів, розміщувати фотографії на аркуші в будь-якому зручному для Вас порядку.

Що таке магнітні листи? Магнітний лист — це картонний лист, до якого прикріплена тонка прозора плівка. Магнітні листи фірми Hofmann в кількості 40 шт. формату А4, кріплення листів на кільцях.

Який спосіб кріплення фотографій на магнітні листи? Ви відтягуєте плівку за куточок і кладете на картонний лист фотографії в потрібному Вам порядку.

Після цього накриваєте фотографії плівкою. Ця спеціальна плівка сама «прилипає» до картонного листу. Вона настільки прозора, що створюється враження, ніби фотографії приклеєні до аркуша.

Фотоальбоми з магнітними листами можете купити в подарунок на ювілей близькій людині, знайомому одного, на День народження або Новий рік. Також фотоальбом можна дарувати в якості бізнес-подарунка і сувеніра, який збереже кращі пам'ятні події.