Дитячи парасолі Fulton

Яскраві і оригінальні Дитячи парасолі Fulton

Лондонський бренд Fulton створил багато колекцій дитячих парасольок найрізноманітніших форм, кольорів і розмірів. Діти обожнюють все яскраве, тому дитячий парасольку з малюнками, неодмінно порадує їх. Найголовніше, вибираючи підходящий варіант, не загубитися у всьому різноманітті, запропонованому в каталозі магазина. Зірочки, квіточки, динозаврики і багато інші малюнки гармонійно впишуться в яскравий образ дитини.

Проста і легка дитяча парасолька Фултон

Дитяча парасолька Fulton має надійну конструкцію і дуже простий у використанні. Виробники зробили все, щоб навіть найменші змогли його відкрити без допомоги дорослих. Також вибираючи дитині подарунок, зверніть увагу на дитячий парасолька-тростина. Вона має значні розміри, а значить і краще вкриє від дощу вашого малюка. У складеному вигляді він подібний до палиці, з таким атрибутом дитині сподобається уявити себе юним джентльменом або витонченої леді.

Прозора парасолька - кращий подарунок для дитини

Головна особливість дитячої колекції Фултон — це парасолі з прозорим куполом. Можна гуляти і спостерігати як крапельки падають з неба, а потім швидко скочуються з поверхні парасольки. Ще однією перевагою даних представників є матеріал, який використовується для обтягування вироби. Плівка відмінно підійде для дитини-школяра. Адже якщо повернувшись з вулиці, він забуде відкрити парасольку для сушіння, то парасольку не зіпсується і не деформується, як це могло б статися з тканинної основою.