Пивні келихи і кухлі

Пивний келих

Подарункові пивні келихи і кухлі чудового дизайну і якості ми пропонуємо купити на подарунок любителям пінного напою. У каталозі інтернет-магазину 3 Стихії представлена тільки елітна брендовий продукція від відомих виробників. На сайті ви знайдете пивні аксесуари: пивні кухлі і келихи для пива класичного і незвичайного дизайну.

Ексклюзивний і колекційний келих або кухоль стане не тільки окрасою будь-якого будинку, але і послужить символом поваги багатовікових старовинних традицій. Подарунковий пивний келих можна не тільки використовувати для будинку або в барах. Фірмовий келих для пива - стильний і оригінальний пивний подарунок чоловікові на свято з приводом і без приводу.

Пивний кухоль

Незвичайна з кришкою, яку гідно оцінить кожен чоловік. Весь посуд виготовлена з високоякісного скла, олова і кераміки, а поціновувачам німецьких традицій ми можемо запропонувати пивний кухоль з кришкою і об'ємом 0,5 літрів.

Отримайте справжнє задоволення від дружнього застілля з келихами і кружками від інтернет-магазину сувенірів 3 Стихії. Бажаємо приємних покупок.

1 478 
15003
В наявності
Показати ще 24 товари